אייטם ישראל

אצלנו באייטם ישראל המונח "רהיטים מבית טוב" הוא הרבה יותר ממשפט. דרבי הינו עסק משפחתי שהוקם ע"י משה דרבי לפני כ-50 שנה ולנגד עינינו מטרה אחת והיא שביעות הרצון שלכם.

חנות הרהיטים צומת דרבי מנוהלת מאז הקמתה בדגש כפול, אחד שירות אישי והשני חדשנות שמבטיחה לכם את המוצרים העדכניים ביותר. כשמוסיפים לכך את האווירה המשפחתית ואת השאיפה למצוינות מתקבלת תוצאה אחת – חווית קניה אחרת

מכיוון שאצלנו אתם כלקוחות עומדים לנגד עינינו החלטנו לפני כ-15 שנים להשתדרג עוד יותר. כך נולד המותג "אייטם ישראל" – קו רחב ומגוון של רהיטים איכותיים ויוקרתיים שמיובאים לארץ באמצעות יבוא אישי וישיר שלנו. היבוא הישיר מאפשר לכם ליהנות ממחירים זולים במיוחד ללא פערי תיווך.

מוצרי המותג כוללים כסאות, שולחנות סלוניים, מזנונים מעץ ומזכוכית, מיטות לילדים, פינות מטבח ופינות אוכל, ריהוט דקורטיבי משלים כגון מראות גופי תאורה. את רהיטי המותג ניתן להשיג בחנויות הרהיטים המובחרות ברחבי הארץ מאילת ועד קריית שמונה, אבל אתם אפילו לא צריכים לקום מהכיסא כדי לרכוש אותם.

באתר האינטרנט של המותג ניתן לרכוש את המוצרים השונים באמצעות קנייה מאובטחת 24/7, כך שאתם לא מוגבלים מבחינת שעות או זמני פתיחה של סניף כזה או אחר. כי כאלה אנחנו – לקוח מרוצה הוא השגריר הטוב ביותר נקודה.

רהיטים מבית טוב כבר אמרנו?

נגישות